top of page
todlers_playing_in_a_sandbox_edited_edited.png

גן שהוא בית, צוות שהוא משפחה

אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לבית של שרונה ואייל, גנים  לפעוטות ברוח החינוך האנתרופוסופי בשילת וכפר רות

הגנים שלנו מעניקים לילדים סביבה חמה ובטוחה מלאה בחדווה, יצירה והתפתחות מיטבה. 

נותרו מקומות אחרונים בגנים ובתינוקייה לשנת תשפ"ה, הזדרזו להירשם

הצוותים בגנים שלנו מנוסים ועובדים יחד שנים רבות בכבוד ובשיתוף פעולה. אנו מעניקים חשיבות רבה לטיפוח קשר איתכם ההורים, ומשקיעים זמן במחשבה על כל ילד ובשיח קשוב איתכם ההורים. בדרך זו הילדים מרגישים אהובים, מקבלים את התנאים המיטיבים לצמיחה והתפתחות והאווירה בגן שמחה ומלאת חיים. אנחנו מאמינים ביחס אישי לכל ילד ולכן אנו משקיעים בקבוצות קטנות של ילדים עם יחס גבוה של אנשי צוות לכל ילד. הצוות שלנו זוכה להדרכה והשתלמויות לאורך השנה כדי שהילדים שלכם יזכו לטוב ביותר. 

בגנים שלנו ניתנת תשומת לב רבה לחוויות חושיות נעימות וחומרים טבעיים. הרהיטים עשויים עץ מלא, הצעצועים בגן עשויים בעבודת יד: בובות וחיות רכות שאנחנו תופרים וסורגים, בדים וגלימות בצבעי פסטל, צדפים, אצטרובלים ועוד. העיצוב בגנים שלנו רך וביתי ונועד להשרות על הילדים תחושה נעימה. התאורה רכה ועל הרצפה שטיחים בצבעים חמים.

סדר היום בגן קבוע וחוזר על עצמו מדי יום. החזרה מעניקה לילדים מרחב בטוח ומוגן המאפשר התנסות והתפתחות. בגן אנחנו מכינים יחד עם הילדים ארוחות בריאות ומזינות. אנו לשים בצק ואופים לחמניות או חותכים ירקות ומבשלים מרק שיוגש לארוחות. בחצר יחד עם הילדים אנחנו מטפחים גינת הירק: חורשים, זורעים חיטה ושותלים את ירקות העונה. החצר מזמינה פעילות מוטורית חשובה: הילדים רצים, קופצים, מטפסים ומתנסים בשיווי משקל במסלול תנועה מגוונים. אנחנו יוצאים לטיולים במושב, השהיה בטבע יוצרת היכרות עם השתנות העונות, החי והצומח בדרך חווייתית ושמחה.

בקיצור אנחנו עושים כל מאמץ להעניק לילדים שלכם חווית ילדות שמחה, מאושרת ובריאה. 

הורים ממליצים

לאחר ששני ילדינו גדלו בידיהם של שרונה ואייל יכולים לומר שנפלה בחיקינו זכות גדולה לתת להם להתפתח ולגדול בין מבוגרים שרואים אותם, מחבקים ללא הרף, מעודדים את עצמאותם ומכבדים אותם. שני ילדינו הגיעו מדי בוקר בשמחה לגן והביאו איתם שירים ושמחה גם הבייתה. אין כמו ההרגשה שהם מגיעים לבית חם, אוהב ומקדם.

דיאנה ואיתי שופן

IMG-20230910-WA0068
IMG-20230910-WA0070
IMG-20230910-WA0077
הבית_של_אייל_ושרונה_1
6
2
4
3
IMG20230820101229_edited
IMG20230820101159
1
IMG20230820101336

איך נרשמים?

ברוכים הבאים. קודם כל רצינו לספר לכם כמה פרטים על הגנים:

מי אנחנו:

שרונה מזרחי - נולדתי בדרום אפריקה ועליתי לישראל בגיל 18. יש לנו 3 ילדים מקסימים בני 15, 17 ו- 19. למדתי חינוך אנתרופוסופי בסמינר ולדורף בטבעון. מזה כ- 20 שנה אני עובדת עם ילדים בגיל הרך. בגן חשוב לי להעניק לילדים אווירה של בית חם, מחבק ואוהב עם ריח של אוכל ביתי והרבה עשיה משותפת.

אייל מזרחי - נולדתי בירושלים, עבדתי כמדריך במסגרת שיקומית לנפגעי בריאות הנפש בבית חולים "איתנים", ובהמשך כמלווה ילדים על הספקטרום בגני ילדים. בגן מאד חשוב לי לעבוד עם הלב, להכין אוכל עם הילדים, לעשות איתם יצירות בעץ ומחומרים מגוונים. 

מושב שילת

  • תינוקייה לבני חצי שנה עד שנה

  • גן צעיר לבני שנה וחצי עד שלוש

כפר רות

  • גן צעיר לבני שנה עד שנתיים

  • גן בוגר לבני שנתיים עד שלוש

שעות פעילות

  • ימים א - ה 7:30 - 16:30

  • יום ו' פעם בשבועיים 8:00 - 12:00

מספר אנשי צוות

  • גנים צעירים - 2 אנשי צוות, 12 ילדים

  • גנים בוגרים - 3 אנשי צוות, 20+ ילדים

תהליך ההרשמה מתחיל בשיחה אישית אתנו, שרונה ואיל. אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס למטה, לשלוח ווטסאפ או פשוט להתקשר. 

נותרו מקומות אחרונים בגנים ובתינוקייה לשנת תשפ"ד, הזדרזו להירשם

shutterstock_1340486099_edited.jpg

צרו קשר

© 2023 כל הזכויות שמורות

bottom of page